Pargimaja mõisaspaa

Vahetult Mooste viinavabriku kõrval asuv kunagine mõisa meierei pakub täna suurepärast võimalust linnakärast eemalduda, puhata mugavates külalistubades ja nautida privaatselt loodusspaa mõnusid. Samuti on Pargimaja suurepärane võimalus just oma seltskonnaga omaette privaatsündmusi tähistada.
Pargimaja alumisel korrusel paiknev Mõisaspaa pakub kosutust nii kehale kui ka meeltele. Skandinaavialikult hele ja roheline interjöör, metsalõhnaline leil ja loodushelide sillerdus annavad parima lõõgastuse.

Pakutavad teenused:

 • Majutus – kaks eraldiseisvat apartementi ja neli kaunilt sisustatud tuba mahutavad mugavalt 18 inimest, lisavooditega kuni 24 inimest.
 • Peopaik – pargimajas on loodud ka kõik tingimused privaatse sündmuse korraldamiseks. Toitlustust pakub kõrval asuv auhinnatud Viinavabriku restoran.
 • Privaatne spaa – võimalus nautida “Saunumi” kerisega leilisauna, aurusauna, mullivanni ja turgutada tervist soolakambris.
 • Mõisaspaa ilutuba – parim kehale ja vaimule – maniküür/pediküür, ripsmete/kulmude värvimine ja hooldus, depilatsioon, massaažid ja hooldused

Võimalikud ajavahemikud spaakasutuseks: 9-11.30; 12-14:30; 15-17:30; 18-20:30; 21-23:30

Spaa maksumused:

 • Privaatne spaa kasutus 2,5h – 2 inimest – 80€; 4-6 inimest – 120€; 6-10 inimest – 160€
  Viinavabrikus ja pargimajas majutuvatele külalistele soodustus 10%.
 • Spaa kasutus ühele seltskonnale koos pargimaja puhketoa kasutusega (kuni 20 inimest) – 390€/3h
 • Terve pargimaja koos kõikide võimalustega (majutus ja spaa kuni 24 inimest) – 990€/ööpäev

Pakutavad massaažid ja hooldused:

 • Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik. Mõnus õlimassaaž vähendab pingeid ja tekitab heaolu tunde. Massaaž lõõgastab lihaseid, tõstab neis toonust, stimuleerib vereringet ja ainevahetust. Massaaž tasakaalustab närvisüsteemi, pärast puhkust tunnete end rahuliku ja õnnelikuna.
 • Meemassaaž on iidne ravimassaaž. Naha kaudu vereringesse sisenedes annab mesi organismile oma parimad raviomadused, tugevdab organismi, on toniseeriv. Paraneb lümfisüsteem, verevarustus, nahk puhastub. Meemassaaži soovitatakse külmetushaiguste, stressi, närvilisuse, liigeste probleemide puhul, lõdvestab lihaspingeid. Meemassaaž vähendab valu, võib kasutada kopsupõletiku järelraviks. Massaaž on üsna jõuline, kuid ei ole valus. Protseduuril kasutatakse naturaalset mett.
 • Kupumassaaži eripäraks on kuppude abil tekitatud vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades ja kupuga massaaži tehes. Kupp imab endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii horisontaal- kui vertikaalsuunas. Võimaldab intensiivsemalt töödelda lihaseid ja nahka, parandada lümfi- ja vereringet, pannes tööle kasutamata veresooni ja kapillaare. Kiireneb jääkainete väljutamine, vererõhk tõuseb selles piirkonnas. Massaaž treenib veresooni. Paraneb stressitaluvus, uni, vähenevad kehalised pinged, haigustele vastupanu suureneb. Kupumassaaži kasutatakse väga edukalt tselluliidi vähendamiseks. Massaaži saab ühendada klassikalise massaaziga.
 • Massaaž ürdiõlidega – looduslik ravimassaž, milles kasutatakse 100% naturaalseid eeterlikke õlisid. Ürdiõlimassaaž mõjub kehale ja vaimule tasakaalustavalt. Massaaži liigutused on aeglased, ent jõulised. Vastavalt inimese seisundile need kas lõdvestavad või ergutavad. Õlide oskusliku valikuga saab leevendada stressi ja unehäireid, vähendada lihaspingeid ja -valusid ning vererõhu kõikumist.
 • Mereline meremuda savimähis - puhastav ja minberaliseeriv meremuda savimähis nsisaldab rikkalikult meremuda ja lithothamniumi ning on seetõttu eriti kasulik mineraalide ja mikroelementide poolest. Mähisel on remineraliseeriv ning puhastav toime, aitab eemaldada kehast jääkaineid ning leevendada lihasvalusid. Mõjub nahale rahustavalt ja lõõgastavalt, vähendab lihas- ja liigesevalu. Hoolitsus algab erakordselt hooldava põhjalikult puhastava kogu keha koorimisega. Seejärel kantakse peale kehamask. Järgneb trimmiv ja vormiv massaaž.
 • Šokolaadihooldus niisutab, pehmendab ja taastab naha elastsuse, sisaldab A ja E vitamiine ning aitab nahka kaitsta keskkonna ebasoodsa mõju eest. Šokolaadi lõhn soodustab õnnehormooni teket, mis aitab vähendada stressi ja väsimust. Mõnus massaaž ja šokolaad on imetabane kombo.

Info ja broneerimine:
Pargimaja perenaine +372 5363 0656
Viinavabriku hotell & restoran +372 58514007
mooste@viinavabrik.ee