«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Koduleht loodi projekti „Turismi ja huvitegevuste arendamine Mooste mõisakompleksis aastatel 2009-2010“ raames. Projekti toetas Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond“

 


Eestimaa kaguosas, 250 km Tallinnast, 42 km Tartust, Põlvamaal, Mooste järve kaldal asub Nolckenite suguvõsa valitsemise ajal rajatud Mooste mõis, üks Eesti terviklikumalt säilinud mõisaansambleid oma esindusliku häärberi ja uhkete kõrvalhoonetega.

Mooste mõis on tore koht pulmade ja firmaürituste korraldamiseks, territoorium ja restaureeritud hooned sobivad ka väga suurte ürituste (kuni 600 inimest siseruumides) läbiviimiseks. Siin on majutuskohad, kohvik ja restoran ja mitmeid põnevaid ettevõtjaid Meistrite Hoovis

Tulge meile külla! Asukoht kaardilElina ja Stigi jõulukontsert Moostes 19.12. jääb tehnilistel põhjustel ära.
Ostetud piletiga on võimalus minna kontserti kuulama 27.12. Vanemuise kontserdimajja (pileti vahetust ei ole vaja teha) või mõnel teisel sobival kuupäeval (samuti ei ole pileti vahetust vaja teha) või tagastada pilet kuni 26.12.2017.
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
Tavapileteid ostetakse soovi korral tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va. Circle K teenindusjaamades.
Korraldaja vabandabebamugavuste pärast!
Lisainfo: 5559793


7

2017 aastal elluviidud projekti "Sündmuskorraldusele hoo andmine Mooste mõisas" eesmärgiks on parandada Mooste mõisas ürituste korraldamise kvaliteeti ning arendada välja toitlustusteenuse pakkumine Linakoja hoone baasil.
 
Projektiga soetati Folgikotta ürituste korraldamiseks vajalikku mööblit, ümmargusi banketilaudu ning püstijalalaudu koos tarvikutega ning Linakotta köögitehnikat. 

Projekti kogumaksumus oli 11038 eurot.